HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Fiksimi per porten eshte Ilion Lika
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Dhjetor 2013 22:42   pdfShtypEmail

ilion likaIlion Lika dhe Tirana jane ne diskutime prej disa ditesh. Porteri do te rikthehet tek skuadra e tij dhe eshte gati te heqe dore nga Kastrioti. Tirana i ka bere nje oferte mjaft te mire dhe pritet qe Lika ta pranoj ate. Kastrioti e ka nen kontrate por krutanet nuk do ti prishin pune portierit qe do serish te luaj per skuadren nga kryeqyteti. Kujtojme se Lika u largua ne fund te sezonit te fundit nga Tirana per te shkuar ne Vlore por as me Flamurtarin nuk mundi te luante dhe ne gusht u transferua te Kastrioti.


busy
komente