HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Ne Durres priten tre braziliane
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 20:41   pdfShtypEmail

teuta goooooooolMe ardhjen e Sorrentinos ne krye te skuadres, Teuta po pergatitet per te bere disa perforcime. Klubi ka punesuar disa menaxhere te huaj qe pritet te sjellin disa futbolliste nga Brazili. Tre jane aktualisht ne Durres dhe bashke me ta priten edhe te tjere. Teuta synon te afroje elemente cilesore per pjesen e dyte te sezonit per te synuar te afrohet serish ne zonen qe do ti dergonte Djemte e Detit ne Europe edhe kete sezon. Te pakten tre futbolliste braziliane do te jene ne Durres ne janar dhe Teuta pritet ti federoje per fazen e dyte te sezonit.


busy
komente