HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Debat ne Keshillin Bashkiak per Tiranen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 27 Dhjetor 2013 22:21   pdfShtypEmail

tirana zyrtareNe mbledhjen e Keshillit Bashkiak, e majta dhe e djathta i jane futur debateve per Tiranen e futbollit. Kryetari i Keshillit Dalipi i ka kerkuar te djathteve llogari per fondet e shperdoruara qe jane dhene per Tiranen dhe per gjendjen e mjeruar qe ka kjo skuader ne kampionat. Dalipi ka akuzar kryetarin Basha i cili nuk ka qene i pranishem. Me pas e djathta eshte kunderpergjigjur me ane te Sulejman Memes qe ka akuzuar per keqmenaxhim klubin e Tiranes qe tani rrezikon te bjere ne nje kategori me poshte.


busy
komente