HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet Kuqezi festojne 10 vjetorin ne Prishtine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 27 Dhjetor 2013 22:24   pdfShtypEmail

tifozat kuq e ziTifozet kuqezi do te festojne ne daten 28 dhjetor ditelindjen e 10-te. Ndryshe nga sa kane bere me pare kur kane festuar ne stadium apo para ndeshjeve, tani kane zgjedhur Prishtinen. Festa do te jete madheshtore dhe pjesemarres ne te do te jene personalitete te ndryshme nga bota e sportit dhe me se shumti nga futbolli. Tifoze nga e gjithe Shqiperia jane nisur drejt Prishtines dhe atmosfera pritet te jete e jashtezakonshme. Lorik Cana do te jete aty dhe bashke me te edhe shume futbolliste te tjera te Kombetares Shqiptare apo dhe sportiste te njohur. Koncert madheshtor dhe gjithcka ne ngjyrat kuqezi. Tifozet kane menduar ne detaje kete organizim per ditelindjen e tyre te 10-te.


busy
komente