HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Firmos per dy vite kosovari Liridon Ahmeti
nga AlbaniaSoccer   E martë, 07 Janar 2014 23:17   pdfShtypEmail

Liridon AhmetinPartizani ka arritur akordin me Liridon Ahmetin. Mbrojtesi kosovar do te jete pjese e te kuqve per dy sezonet ne vijim fale kontrates se nenshkruar mesditen e se martes me drejtuesit e klubit. Pergjate gjysmes se pare te ketij sezoni lojtari 28 vjeçar ishte pjese e Llamkos Kosova, ekip i cili aktualisht kryeson Superligen Kosovare. Pas sulmuesit Ersen Sali , Ahmeti eshte zyrtarisht perforcimi i dyte i Partizanit ne merkaton e Janarit. Ne vazhdim te kuqte pritet te afrojne edhe lojtare te tjere. Aktualisht tek Partizani ne prove eshte edhe sulmuesi boshnjak Almir Pliska.


busy
komente