HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Mocka te Kastrioti, Spaho drejt Flamurtarit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 07 Janar 2014 23:21   pdfShtypEmail

mikel SpahoShpetim Mocka ka lene Vloren per tu rikthyer ne Kruje te Kastrioti. Levizja nuk eshte kryer akoma por shume shpejt do te behet realitet. Vendin qe vlonjati do te lere bosh tek skuadra e Flamurtarit do ta zere portieri Mikel Spaho. Ai pritet te lere Lushnjen dhe te rikthehet ne Vlore tek skuadra e Gjokes. Kjo levizje pritet te realizohet brenda pak ditesh, para se vlonjatet te ikin ne Turqi per fazen pergatitore.


busy
komente