HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Takaj I heq pezullimin Gvozdenovic
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 08 Janar 2014 23:40   pdfShtypEmail

Ardian-TakajPresidenti I Skenderbeut Ardjan Takaj eshte takuar me Ivan Gvozdenovic. Me ne fund ai eshte bindur ta fale dhe ta riktheje ne skuader mbrojtesin nga Serbia qe duhet thene se ka qene nje nga me te miret e kampioneve dhe te futbollit shqiptar ne vitet e fundit. Gvozdenovic u pezullua ne muajin nentor dhe qe prej atehere stervitej vecmas skuadres. Pasi eshte takuar me Takaj, Gvozdenovic eshte I lire te rikthehet ne skuader per te vazhduar pergatitjet.


busy
komente