HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte te enjten nisen drejt Turqise
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 08 Janar 2014 23:52   pdfShtypEmail

partizaniiiiTe enjten Partizani do te lere Tiranen dhe do te niset drejt Turqise. Te kuqte do te zhvillojne per 15 dite me rradhe fazen pergatitore ne Antalia ku pritet te zhvillojne edhe kater ndeshje miqsore. Skuadra e Hasan Likes pergatitet ne kete menyre seriozisht per te synuar titullin kampion edhe pse nuk do te jete e lehte te thyhet Skenderbeu. Ne Turqi, Partizani ka ne plan te vezhgoj edhe disa lojtare por ende nuk zbulohen emrat e tyre.


busy
komente