HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ “Djemte e Detit” drejt Antalias
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 13 Janar 2014 11:30   pdfShtypEmail

teuta goooooooolEdhe Teuta ashtu si Partizani dhe Kukesi eshte nisur drejt Turqise. Pas tyre pritet qe te henen drejt Antalias te udhetoj edhe skuadra e Flamurtarit. Kater ekipet shqitare do te qendrojne atje per gati 15 dite dhe do te sterviten intesvisht po ashtu do te zhvillojne edhe shume ndeshje miqesore per te pare formen e tyre para se te rinise kampionati. Teuta e Soorentinos eshte nisur se fundmi drejt Turqise me nje numer te madh lojtaresh nderkohe qe pritet te mos qendrojne te gjithe pas kthimit ne Durres pasi italiani do te skarcoje disa prej tyre.


busy
komente