HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Skuadra niset per ne Portugali
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 13 Janar 2014 11:32   pdfShtypEmail

Skenderbeu gollllSkenderbeu eshte nisur drejt Portugalise. Skuadra kampione e Shqiperise do te qendroj per 15 dite gadishullin iberik per te zhvilluar pergatitjet per gjysmen e dyte te sezonit. Skenderbeu eshte nisur nga Durresi dhe pritet te mberrij te dielen ne mbremje ne Portugali ne kampingun qe drejtuesit kane menduar per skuadren. Korcaret do te zhvillojne pese takime miqesore ku Josa do te shohi gjendjen e skuadres se tij para se te rinise kampionati.


busy
komente