HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Kukesi merr Salomon Izucukun
nga AlbaniaSoccer   E premte, 17 Janar 2014 22:41   pdfShtypEmail

Salomon IzucukuSalomon Izucuku eshte blerja e fundit dhe me e bujshme qe ka bere skuadra e Kukesit. Sulmuesi qe u be i njohur ne Ballsh me Bylisin eshte rikthyer ne Shqiperi per te firmosur me presidentin Safet Gjici. Kukesi e ka prezantuar per mediat sulmuesin nigerian dhe me pas ai eshte nisur drejt Antalias ku do te bashkohet me skuadren e tij te re dhe me trajnerin Naxhi Shensoji.


busy
komente