HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nderim Nedzipi:Atmosfere madheshtore ne stadjum
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 22:39   pdfShtypEmail

partizani-tirana-1-0-thumbDua te them se ishte nje atmosfere shume e mire ne Qemal Stafa.Kisha degjuar fjale te mira per kete derbi por sonte i perjetova vete keto ndesnja ne fushen e lojes dhe mund te them qe ishte shume emocjonuese.U  bashkova vone me ekipin dhe nuk mund te pretendoja me shume minuta.Trajneri vendosi qe tme aktivizonte ne pjesen e dyte.Ka edhe shume ndeshje deri ne perfundim te kampjonatit dhe besoj se do te kem mundesi te luaj ndeshje te plota.Sonte ishte ndeshje e veçante por Tirana na befasoj me lojen e saje duke pare pozitat qe kishte ne klasifikim.Partizani nuk doli ne lojen e vet dhe ne ato qe dime te japim ne fushen e lojes por siç e thashe ka ndeshje te tjera ku do te tregojme vlerat tona.Kisha degjuar nga shoke te mije qe kane luajtur me pare ne shqiperi qe niveli i superliges ishte i mire dhe un mund ta konfirmoj kete gje.Tirana na dominoj dhe patem shume probleme ne sulm.


busy
komente