HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Endri Vrapi:Fasa pergatitore na solli te fitorja
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 22:54   pdfShtypEmail

endri vrapiGjate faze punuam shume qe te arrinim keto rezultate dhe ti japim Tiranes vendi e duhur sepse ky pozicjon nuk eshte ai qe i takon ketij ekipi.Tirana eshte super ekip qe imponon te jesh tifoz me te.Mendoj se po punohet shume qe te arrijme objektivin tone.Perderisa matematika na lejon ne do te luftojme dhe nese nuk do te ishim te bindur qe do tja arrijme qellim eshte e kote qe luajme.Un bera lojen time dhe mendoj qe po te ishte faull qdo nderhyrje do te ishte basketboll.Ishte lufte sportive sepse asnje nga ne nuk don te demtojne tjetrin.Ishte fitorja e pare e 2014-se dhe na gezoj shume.


busy
komente