HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Magani:Kam besim tek lojtaret e mije
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 23:19   pdfShtypEmail

gugash maganiKam qene shume i qete gjate ndeshjes sepse kam besim te ky ekip.Natyrisht qe jam shume i gezuar per fitoren dhe ja kam thene çunave duke i bere komplimentet e mija por i kam kam kujtuar gjithashtu qe kemi ende shume pune per te bere.Kemi perpara 15 finale dhe 15 derbi.Me pelqej shume qe spati probleme ne fushe.Mendoj se fituam sepse ishim me te vendosur.Luajtem shum mire sepse mbrojtem mire dhe sulmuam shume mire.Nuk mund te shprehem per Partizanin sepse nuk me takon.Na duhet fryme grupi qe ti imponojme frigen te tjereve.Duke pare qe jemi ne vend te fundit duhet te punojme edhe me shume edhe per vete faktin qe skemi pase asnjehere probleme financjare.Ne ekip eshte shume i rendesishem balancimi midis fazave sespe mund te shenosh por po nuk patem kujdes ne mbrojtje mund ta pesojme dhe te humbim ndeshjet.


busy
komente