HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika:Beme shume gabime
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 00:01   pdfShtypEmail

hasan lika 223827795Nuk zhvilluam ndeshje te mire.Sidomos ne pjesen e pare nuk dhame ate qe duhej.Ndoshta ishim te tensionuar tejet mase.Gabimet e shumta qe beme i dhane mundesi kundershtarit te na ndeshkonte.Kampionati eshte i gjate dhe kemi shume gjera per te permiresuar.Mendoj se kunder kukesit patem shume raste kurse sot nuk qarkulluam topin dhe nuk ishim te rrezikshem per kundershtarin.Kishim edhe mungesa,beme edhe zevendesime qwe nuk ja arriten qellimit.Ne jemi ekip qe bazohem tek qarkullimi i topit dhe sot kete se beme dot.Pergjegjesija e humbjes eshte e te gjitrhve si lojtarve si drejtuesve si edhe e stafit drejtuesit.Normalisht qe trajneri ka peshen me te madhe ne keto raste per gabimet qe behen ne fushen e lojes.Ulem rendimentin e lojes dhe keshtu rezultati foli per Tiranen.


busy
komente