HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani:Hasan Lika dorehiqet
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 15:56   pdfShtypEmail

hasan lika 223827795Pas humbjes se ndeshjes se mbremshme ne derbi kunder Tiranes,trajneri i Partizanit,Hasan Lika,ka dhene doreheqjen.Presidenti i te kuqeve,Demi,ka pranuar doreheqjen e trajnerit te tije.Flitet qe Lika te kete qene i detyruar ta jape kete dorheqje.Hasan Lika u akuzua se ne ndeshjen e mbremshme ishte shum i mbyllur ne mbrojtje.


busy
komente