HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ardi Behari:Po punohet per stadjumin e ri
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 16:01   pdfShtypEmail

Flamurtari7-tifozeriDrejtori i klubit Flamurtari,Ardi Behari,pohoi qe 3 arkitekte nga Turqia te derguar nga 2 firmat qe sponsorizojne klubin vlonjat bene nje vizite ne stadjum dhe asetet e tjera te klubit para 3 ditesh.Ato do te bejne nje plan projekt punen jo nje projekt perfundimtar sepse ato duhet te kalojne me pare ne ministri e cila do te hedh ne privatizim ato asete.Ne momentin qe gjithqka do te kaoljne per ne tender firmat turke normalisht qe do te jene te favorizuara.


busy
komente