HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Sorrentino:Me vjen keq qe e pesuam ne fund
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 16:56   pdfShtypEmail

teuta vllazniaTrajneri italian i Teutes u shpreh me keqeardhjen per pesimin e golit ne minutat shtese te ndeshjes.Kishimm kontrolluar ndeshjen mire dhe patem raste edhe ta mbyllnim ndeshjen.Vllaznia ishte nje ekip shume i mire dhe ishte normale qe te na sulmonte me ngulm duke pare qe luanin ne shtepi per me teper pas golit tone.Gabimi yne ishte qe nuk ditem ta qarkullonim topin dhe ne fund e pesuam por mund te them qe Teuta sot e meritonte fitoren.Do te luajme me ekipn me te mire te kampionatit ne javen e ardhshme dhe nuk kemi azgje per te humbur.Un kam shprese qe te kem ne dispozicjon te gjithe lojtaret sidomos te rinte.Normalisht qe duhet pak kohe  duke pare qe Shala pati probleme me nje demtim te vjeter,Kalu nuk eshte akoma ne formen e tije ideale dhe Samb eshte bere baba(i bejme urimet) dhe nuk ishte ai i zakonshmi.Duhet te punojme gjate gjithe javes sa me mire.Sot beme nje ndeshje te mire dhe ishim me te pafate se ndeshjen me Lushnjen.Kur nje ekip nuk shprehet ne maksimun ka te bejne edhe ekipi kundershtar.Kurse me Lushnjen i shfrytezuam te gjitha rastet qe patem sot humbem disa raste jo te gjitha ndeshjet jane njelloj.


busy
komente