HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Armando Cungu kandidat per stolin e Partizani
nga Albaniassocer   E martë, 11 Shkurt 2014 13:53   pdfShtypEmail

partizani festeIsh trajneri i Kukesit,Armando Cungu,eshte nje kndidat serioz per stolin vakant te Partizanit.Kujtojme se pankina e Partizanit mbeti bosh pas doreheqjes se Hasan Likes menjehere pas derbit te humbur kunder Tiranes.Por shkodrani Cungu nuk eshte i vetmin kandidat per stolin e kuq,nje tjeter opsion eshte edhe Skender Gega qe aktualisht drejton kombetaren U-21 te Shqiperise.


busy
komente