HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Sorrentino:Po na mungon fati
nga Albaniassocer   E shtunë, 22 Shkurt 2014 17:51   pdfShtypEmail

Teuta laciE dinim qe ishte nje fushe e veshtire por ne fillim e pesuam nga nje gabim trashanik i joni.Ndeshja ishte ne ekuiliber,patem edhe raste te barazonim por nuk patem fat.Gjetem nje gol vetem ne fund qe na dha pak shprese por ishte vone.Laçi eshte nje ekip shume i mire kurse ne na penalizoi ai gol i pesuar per fajin tone.Kohet e fundit po bejme disa te tille duke kujtuar edhe ate me Skenderbeun ne fund te lojes.Mund te them qe eshte nje perjudhe qe fati spo na ndihmon ekip po luan mire me topin detyrat taktike po zhvillohen mire disa raste i kemi edhe krijuar shpresojme ne kohe me te mira.Ky kampionat eshte i veshtire dhe do te kete shume luahtje.Nje here do jemi lart nje here do jemi poshte.Ka nje grup skuadrash shume te forta dhe besoj se deri ne fund do te kete luhatje pozicjonesh.Ne po kalojme nje moment krize per sa i perket rezultateve jo per sa i perket lojes shpresoj qe kjo perjudhe te kalojne sa me shpejte.Nuk duhet te demoralizohemi dhe te punojme sa me shume dhe te kemi pak me teper fat sepse ne keto memomente fat na ka kthyer pak kurrizin.


busy
komente