HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Egbo:Albitrat po na demtojne
nga Albaniassocer   E diel, 02 Mars 2014 16:05   pdfShtypEmail

egbo-trajneri-i-bylisit- thumbIshte nje rezultat qe nuk sherben as neve as Vllaznise.Ne kerkonim tre piket e para te vitit.Mungesat ne sulm e ndjen sot,si Bordon ashtu edhe Abazaj.Albitrat po na marrin ne qafe si jashte ashtu edhe brenda.Ishte penallti e qarte.Nuk i ben mire kampionatit kjo tendence e albitrave.Ne kerkojme vetem drejtesi.Ne janar morem Milen,Abazajn dhe Bordon por te gjithe kane probleme dhe po na demtojne ne ecurine tone.Kam 100% besim se Bylis do te shpetojne.Un nuk dorezohem kollaj.Deri ne fund do te luftojme se me pak pike ngjitesh dhe ulesh shpejt.Po te kishim Abazajn dhe Bordon besoj se rezultati do te ishte ndryshe.Un sjam person qe merrem me albitrimet por ju mund ta shihni vete qe sa shume jemi demtuar ne nga albitrimet.


busy
komente