HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Sampaio:Disa lojtar nuk dhane ate qe duhet ne fushe
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Mars 2014 16:21   pdfShtypEmail

partizaniiiiNe radhe te pare duhet te komplimentoj ekipin e Teutes qe luajti me mire se ne.Siç e kam thene gjate javes ekipi durrsak eshte nder me te miret ne kampjonat.Barazuam ne fund sepse beme nje levizje taktike por disa lojtar qe un i kam mbrojtur gjate kesaj perjudhe nuk dhane ate qe duhet ne fushen e lojes.Ato lojtar qe nuk impenjohen per kete ekip me mua nuk do te luajne me.Per te qene ekip pretendent per titull duhet te jesh shum i organizuar.Nje ndeshje pergatitet gjate gjithe javes e jo nje dite para saje.Un nuk kam thene anjehere qe jemi per titull.


busy
komente