HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Percaktohet kalendari i fazes se trete
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Mars 2014 16:54   pdfShtypEmail

top ne porteNe baze te rezultateve te sotme u percaktuan keto çifte per javet ne vijim.

Java e 23-te

Skenderbeu-Kastrioti

Laci-Lushnja

Partizani-Bylis

Kukesi-Vllaznia

Teuta-Tirana

Besa-Flamurtari

 

Java e 24-te

Lushnja-Skenderbeu

Bylis-Laçi

Vllaznia-Partizani

Tirana-Kukesi

Flamurtari-Teuta

Kastrioti-Besa

 

 

 


busy
komente