HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Magani:Kemi dhjete finale perpara
nga Albaniassocer   E enjte, 13 Mars 2014 19:54   pdfShtypEmail

gugash maganiNje pike ne Durres nuk ishte keq po te ishin 3 do ishte me mire dhame maksimumin por u ndeshkuam nga nje goditje standarte.Ishte nje moment gjumi nga ana jobe.Edhe faulli qe morem ishte gabim i joni.Kahata u zevendesua sepse u demtua.Ne pjesen e dyte duhej te ishim me afer portes se Teutes.Mendoj se Ndikumana jep me te miren e tije ne krah.Nuk kishim alternativa te tjera sepse edhe Morina ishte i demtuar dhe u detyruam te godisnim nga larg.Dhjete ndeshjet e fundit do te jene 10 finale dhe duhet te jemi me kembe ne toke.Loja e skuadres ishte e mire dhe kjo me ngrohe.


busy
komente