HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Karabeci:Goli ishte per Maganin
nga Albaniassocer   E enjte, 13 Mars 2014 20:18   pdfShtypEmail

Tirana-gooolPo e praktikoj shume ne stervitje gjuajtjen nga larg dhe me behet qefi qe pata rezultat.Me erdhi keq qe nuk solli tre piket edhe pse ne pjesen e pare e tregua qarte qe merituam.U ndeshkuam nga nje goditje standarte gje qe trajneri na kishte thene qe Teuta eshte  shume e rezikshme ne keto situata.Golin ja dedikova Magani sepse sot kishte ditelindjen.


busy
komente