HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Haxhiosmanovic:Po na kthehet besimi
nga Albaniassocer   E diel, 30 Mars 2014 17:54   pdfShtypEmail

Vllaznia-Skenderbeu-0-0Kjo ishte nje fitore shume e rendesishme per ne.Un po shoh qe ne qdo ndeshje djemte po fitojne besim ne vetevehte.Tani un besoj se fati i jone varet vetem nga ne.Qe kur kam ardhe une kemi luajtur me shpirt.Kjo eshte ne gjerat kryesore qe une dua.Un erdha ktu ne Shkoder sepse ska kuptim qe nje ekip si Vllaznia te bie nga kategoria.


busy
komente