HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genjeu
nga Albaniassocer   E shtunë, 13 Shtator 2014 08:08   pdfShtypEmail

refik haliliNje video dhe disa foto demaskojne presidentin e Tiranes.Ne nje video qe tashme eshte e disponueshme ne linje shikohet qarte qe presidenti goditet nga nje ndenjese e gjuajtur nga tifozet tiranas kur ndodhej ne mesin e tyre.Halili kishte hyre ne mes tifozave per ti qetesuar.Presidenti bardheblu u mundua ti kalonte faturen tifozave kuqeblu por tashme provat tregojne te kunderten.


busy
komente