HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjysma e Superiores pergatitore jashte Shqiperise
nga Albaniassocer   E martë, 06 Janar 2015 16:25   pdfShtypEmail

belle airGjysma e ekipeve shqiptare po pergatitet te rrugetojne per te gjetur kondita me te mira stervitjeje.Keshtu Skenderbeu do te jete ekipi qe do te largohet me shume duke qene se fazen do ta zhvillojne ne Marbella te Spanjes.Kukesi,Flamurtari dhe Teuta do te pergatiten ne klimen e bute turke.Ekipi i fundit qe do te kalojne kufijte do te jete Vllaznia qe do te udhetojne drejt Ulqinit te dashur per shkodranet.Laçi,Apollonia,Elbasani dhe Partizani do te sterviten ne qytetet e tyre kurse Tirana do te stervitet ne Durres ne kompleksin e kombetares.


busy
komente