HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Merkato Kategoria Superiore
nga Albaniassocer   E premte, 09 Janar 2015 22:46   pdfShtypEmail

kategoria superioreVazhdojne levizjet e ekipeve shqipetare te Superiores.Mirel Cota eshte rikthyer tek Teuta sebashhku me mbrojtesin Shaqir Stafa,nga ky ekip eshte larguar Bardulla ne drejtim te Vllaznise.Tek Flamurtari jane afruar lojtare nga jashte Shqiperise.Keshtu nga Norvegjia eshte afruar mbrojtesi Avni Pepa kurse nga Vietnami vjen sulmuesi shqiptaro-francez Albin Hoxha dhe ne fund nga kampionati serb vjen mesfushori malazez Baco Nikolic.


busy
komente