HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Rikthehet dhuna ne Laç
nga Albaniassocer   E diel, 08 Shkurt 2015 15:04   pdfShtypEmail

smajli barreleQe do te ishte nje ndeshje me rrezik dihej qe perpara por tifozerite kishin deklaruar se do te shkonte gjithqka mire.Ne stadjumin e Laçit u pa qe ne fillim te ndeshjes qe nuk ishte gjithqka normale.Tifozeria vendase nuk ka rreshtur se shari ne drejtim te miqve nga Kukesi.Biles ne pjesen e pare u hodh ne fushe nje qader ne drejtim te Micit qe ishte afer vijes anesore per nje rivenje.Kulmi erdhi rreth minutes se psre te pjeses se dyte kur Smajli po kryente nje rivenje anesore po ne ate pike afer tifozeve vendas dhe u godit ne koke nga nje tymuese dhe u detyrua te dilte me barrele nga fusha i zevendesuar nga Hoxha.Gjithashtu kryesori Jorgji i dorezoi albitrit te katert nje tjeter qader te hedhur ne fushe nga tifozat vendas.


busy
komente