HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kryendeshja fillon me vones per shkak te konfrontimeve mes tifozeve
nga Albaniassocer   E diel, 08 Mars 2015 18:06   pdfShtypEmail

Tirana-Kukesi-1-2Nje konfrontim midis tifozeh ka bere qe ndeshja Tirana-Kukesi te fillojne me rreth 8 minuta vonese.Por kete radhe qudija ka qene se trazirat jane zhvilluar ne tribunen kryesore te Niko Dovanes.Eshte dashur nderhyrja e reparteve specjale te policise per te qetesuar gjakrat dhe te rifillonte ndeshja.


busy
komente