HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gugash Magani:Mendoj te largohem
nga Albaniassocer   E premte, 13 Mars 2015 21:39   pdfShtypEmail

gugash maganiGugash Magani ka deklaruar se do te diskutojne me presidentin e Tiranes per nje largim te tijin nga stoli i bardhebluve.Peqinasi nuk e ka kaperdire humbjen ne derbi dhe mendon largimin e tije.Trajneri deklaroi se nuk ka trysni por derbi duhej fituar sezben sepse tifozet e ndjejne teper.I vetmi gabim i imi mund te jete zgjedhja e portjerit sepse e dija qe karakteri i tije nuk i perballon keto ndeshje kaq te rendesishme.


busy
komente