HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Humbja i kushton shkarkimin Shaqirit
nga Albaniassocer   E diel, 26 Prill 2015 19:05   pdfShtypEmail

kukesi logoMenjehere pas humbjes ne shtepi me Skenderbeun,presidenti i Kukeit,Gjici i ka kounikuar hkarkimin trajnerit Artim Shaqiri.Raportet mes dy paleve ishin ftohur me kohe por duket se kjo humbje i ka dhene fund raportit mes Shaqirit dhe Kukesit.Ekipi deri ne fund te sezonit do te drejtohet nga drejtori teknik Miodrag Radanovic i afruar ne klubin verior para pak kohesh.


busy
komente