HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Champions League/ Hamdi Salihi stërvitet me KS Skënderbeu!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 03 Korrik 2015 22:13   pdfShtypEmail

hamdi-salihi kinaSulmuesi i kombetares se Shqiperise Hamdi Salihi, i eshte bashkuar skuadres kampione te Shqiperise KS Skënderbeu dhe ne vazhdim do te stervitet me ekipin ne Austri. Salihi i cili momentalisht eshte lojtar i lire pasi ka perfunduar kontraten me klubin Izraelit Hapoel. Pritet qe Salihi te rregjistrohet me KS Skënderbeu per eliminatoret  e turit te dyte kualifikues te Champions League, megjithate akoma asgje nuk eshte vendosur perfundimisht.


busy
komente