HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Armando Cungu: Na ndeshkuan gabimet, nuk me pelqeu rezultati!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 03 Korrik 2015 23:06   pdfShtypEmail

armando cunguTrajneri i Lacit, Armando Cungu ka qene shume i merzitur me rezultatin final pas perfundimit te takimit Laçi-Inter Baku, duke treguar se loja e skuadres nuk i pergjigjej aspak rezultatit final, por gabimet e bera ndihmuan miqte.

"Luajtem me mire se kundershtari dhe e meritonim fitoren, por futbolli keshtu eshte. Nuk shfrytezuam rastet dhe u ndeshkuam me gabimet qe beme. Une vazhdoj te kem shprese te kualifikimi dhe jam i bindur se skuadra do ta kerkoje me cdo kusht avancimin ne turin e dyte", theksoi Cungu


busy
komente