HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E diel, 07. Prill 2013 - 15:00 h

TomoriApolonia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Prill 2013
Match Time :15:00 h
Match number :7
 
Playground :Stadiumi Tomorri
Match referee(s):Evaldo DYRMISHI, Nertil BREGASI, Dojando MYFTARI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 46' : Aldo MITRAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 19' : Ervin REXHA ( 1 )
   • 32' : Aldo MITRAJ ( 1 )
   • 42' : Sulaimon ADEKUNLE ( 1 )
   • 44' : Rigers DUSHKU ( 1 )
   • 84' : Renato NACI ( 1 )