HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Ervin SULEJMANi

Personal data

Picture of Ervin SULEJMANi
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin SULEJMANi
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday March 09SkenderbeuvsTomori100--------
Sunday April 07TomorivsApolonia100--------
Friday April 12BylisvsTomori100--------
Saturday April 27LuftetarivsTomori100-1------
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total500-1------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Tomori------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22---1------
Kategoria 1 2012-13Butrinti------------
Kategoria 1 2011-12Butrinti33-2--2-----
Kategoria 1 2009-10Luftetari------------
Career Total55-2-12-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS