HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E premte, 12. Prill 2013 - 15:00 h

BylisTomori
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 12 Prill 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Skerdi GRECA, Proletar PUTO, Devis KORESHI, Tanush LATIFI
 
Spektatore: 150
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 21' : Klodian ARBERI ( 1 )
  • 41' : Endri BAKIU ( 1 )
  • 45' : Endri BAKIU ( 1 )
  • 77' : Romario PRIFTI ( 1 )
  • 53' : Aldo MITRAJ ( 1 )
Karton i verdhe
  • 68' : Erald KOLGEGA ( 1 )