HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Jetmir SEFA

Personal data

Picture of Jetmir SEFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jetmir SEFA
Birthday (Age):30. Janar 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci100--------
Sunday August 23TiranavsFlamurtari100--------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu101--------
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19TiranavsBesa101--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--------
Sunday October 18DinamovsTirana100--1-----
Saturday October 24TiranavsTeuta100--------
Friday October 30VllazniavsTirana010--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini1002-------
Sunday November 22LacivsTirana100--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana1001-1-----
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--1-----
Wednesday December 23KastriotivsTirana101--------
Monday January 25TiranavsDinamo100--1-----
Saturday January 30TeutavsTirana100--------
Saturday February 06TiranavsVllaznia100--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100--1-----
Saturday February 20TiranavsLaci100--1-----
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--------
Friday April 02ApoloniavsTirana100--1-----
Sunday April 11TiranavsTeuta100--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100--1-----
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30BesavsTirana101--------
Friday May 14TiranavsDinamo101--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total30153-8-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana11-1--------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1412242-4-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia33-1--------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana6151112-----
Kategoria Superiore 2014-15Laci4222--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana1-1---------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti87121-2--2--
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44-21-1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti99-24-3-----
EUROPA League 2010-11Tirana------------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu88-21-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1515-33-8-----
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi------------
Career Total7362112013122--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMesfushor
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMesfushor