HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Jetmir SEFA

Personal data

Picture of Jetmir SEFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jetmir SEFA
Birthday (Age):30. Janar 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday August 23BesavsSkenderbeu100--------
Sunday August 29SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu101--------
Saturday January 29SkenderbeuvsBylis100--------
Thursday February 03TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday February 06KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday February 12SkenderbeuvsLaci1001-1-----
Monday February 21SkenderbeuvsFlamurtari101--------
Friday February 25DinamovsSkenderbeu101--------
Monday March 07SkenderbeuvsBylis100--------
Saturday March 12BesavsSkenderbeu101--------
Sunday March 20SkenderbeuvsTeuta101--------
Saturday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday April 09SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday April 15DinamovsSkenderbeu101--------
Wednesday April 20SkenderbeuvsLaci100--------
Monday April 25TiranavsSkenderbeu101--------
Games total17071-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana11-1--------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1412242-4-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia33-1--------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana6151112-----
Kategoria Superiore 2014-15Laci4222--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana1-1---------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti87121-2--2--
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44-21-1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti99-24-3-----
EUROPA League 2010-11Tirana------------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu88-21-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1515-33-8-----
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi------------
Career Total7362112013122--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMesfushor
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMesfushor