HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bledar DEVOLLI

Personal data

Picture of Bledar DEVOLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar DEVOLLI
Birthday (Age):15. Janar 1978 (46)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci100--1-----
Sunday August 23TiranavsFlamurtari100--1-----
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday September 13GramozivsTirana100--1-----
Saturday September 19TiranavsBesa100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--1-----
Saturday October 24TiranavsTeuta1001-1-----
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini101--1-----
Sunday November 22LacivsTirana100--1-----
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--1-----
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--1-----
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Monday January 25TiranavsDinamo100--------
Saturday January 30TeutavsTirana100--1-----
Sunday February 14ShkumbinivsTirana101--------
Saturday February 20TiranavsLaci100--------
Saturday March 06TiranavsKastrioti101--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--------
Friday April 02ApoloniavsTirana100--------
Sunday April 11TiranavsTeuta1002-------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100--1-----
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30BesavsTirana100--------
Friday May 14TiranavsDinamo101--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total30043-11-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Teuta------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria 1 2012-13Partizani------------
Kategoria 1 2011-12Luftetari33--1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari119221-61----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1616-33-11-----
Career Total3129255-191----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariTranjer