HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Bledar DEVOLLI

Personal data

Picture of Bledar DEVOLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar DEVOLLI
Birthday (Age):15. Janar 1978 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday August 27FlamurtarivsTirana100--1-----
Saturday September 11BesavsFlamurtari100--------
Sunday September 19FlamurtarivsBylis101--------
Saturday September 25TeutavsFlamurtari100--------
Friday October 01FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari100--------
Sunday October 24FlamurtarivsLaci100--------
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari101--------
Sunday November 07FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari100--1-----
Sunday November 21FlamurtarivsDinamo100--------
Saturday November 27TiranavsFlamurtari100--1-----
Monday December 13FlamurtarivsBesa1001-------
Saturday December 18BylisvsFlamurtari100--1-----
Sunday January 30FlamurtarivsShkumbini010--------
Friday February 04LacivsFlamurtari100--------
Sunday February 13FlamurtarivsVllaznia100--------
Monday February 21SkenderbeuvsFlamurtari100--11----
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani101--------
Saturday April 02TeutavsFlamurtari100--1-----
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari100--------
Wednesday April 20FlamurtarivsDinamo010--------
Monday April 25LacivsFlamurtari100--------
Games total21231-61----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Teuta------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria 1 2012-13Partizani------------
Kategoria 1 2011-12Luftetari33--1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari119221-61----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1616-33-11-----
Career Total3129255-191----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariTranjer