HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Marko DOS SANTOS

Personal data

Picture of Marko DOS SANTOS
Nationality:Brazil, Federative Republic of Brazil, Federative Republic of
Name:Marko DOS SANTOS
Birthday (Age):18. Maj 1981 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini010--------
Sunday August 30LacivsGramozi010--------
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--1-----
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi1001-------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi1001-------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--1-----
Wednesday May 19GramozivsApolonia1002-------
Games total28204-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2010-11Besa11----------
Kategoria Superiore 2010-11Besa151323313-----
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi16151-4-2-----
Career Total322933715-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2010-112010-11BesaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Superkupa 20102010BesaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit