HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Marian TOMASHIC

Personal data

Picture of Marian TOMASHIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Marian TOMASHIC
Birthday (Age):06. Dhjetor 1986 (37)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100------
Games total1200------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu66--------
Career Total66--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuPortier