HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Dritan SMAJLI

Personal data

Picture of Dritan SMAJLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dritan SMAJLI
Birthday (Age):12. Shkurt 1985 (39)
Jersey Number:2
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--------
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi100--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani100--1-----
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi100--1-----
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi101--------
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana100--1-----
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi100--1-----
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi101------1-
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100--------
Monday, 16/03/2015KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 04/04/2015ElbasanivsKukësi100--------
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci100--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu100--11----
Games total2202--51--1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1414-11-2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1010----51--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi77-11-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-1--1-----
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia99--2-3--5--
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1212-13-11--1-1
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1313-1--8-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1414-11-91----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----1-----
Career Total8585-68-422-611

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMbrojtesLajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit