HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Vilfor HYSA

Personal data

Picture of Vilfor HYSA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vilfor HYSA
Birthday (Age):09. Shtator 1989 (34)
Jersey Number:11
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi1011-------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani101--------
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi100--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani100--------
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi101--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi101--------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta100--------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi100--------
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi010--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu101--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana1001-------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi101--------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100--------
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi101--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi101--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi010--------
Monday, 16/03/2015KukësivsFlamurtari0101-------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia010--------
Saturday, 04/04/2015ElbasanivsKukësi101--------
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci010--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi010--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu010--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia0101-------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi100--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana1001-------
Games total19895-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi138525-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi211---1-----
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi42214-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi1-1-1-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti321-1-------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia52311-------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari77-25-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Laci55--3-------
EUROPA League 2010-11Tirana11----------
Kategoria Superiore 2010-11Laci1717-114-3-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1293-5-1-----
Career Total705416739-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
EUROPA League 2011-122011-12TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues
EUROPA League 2010-112010-11TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciSulmues
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaSulmues