HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Mario BYTYCI

Personal data

Picture of Mario BYTYCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mario BYTYCI
Player Position:Portier

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Pogradeci11----------
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza------------
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010--115-----
Career Total1212--115-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciPortier
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasPortier
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaPortier
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciPortier