HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 19 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Erbet HOTAJ

Personal data

Picture of Erbet HOTAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erbet HOTAJ
Nickname: Azem
Birthday (Age):14. Shtator 1992 (27)
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2015-16Ada------------
Kategoria 1 2014-15Veleciku------------
Kategoria 1 2013-14Burreli------------
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Kategoria 1 2011-12Ada22---1------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia------------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Career Total22---1------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2015-162015-16AdaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15VelecikuMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13AdaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12AdaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes