HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Klodian SULOLLARI

Personal data

Picture of Klodian SULOLLARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian SULOLLARI
Birthday (Age):27. Korrik 1989 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni100--------
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis100--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni100--1-----
Games total500--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni22----1-----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis4-4---2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10LIRIA21120---2-----
Career Total27324---5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10LIRIAPLAYERS