HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Olsi GOCAJ

Personal data

Picture of Olsi GOCAJ
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Olsi GOCAJ
Birthday (Age): 30. Shtator 1989 (34)
Jersey Number: 21
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Sunday, 10/09/2017 Lushnja vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 17/09/2017 Vllaznia vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 23/09/2017 Luftetari vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Thursday, 12/10/2017 Vllaznia vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - 1 - -
Sunday, 19/11/2017 Teuta vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 22/11/2017 Vllaznia vs Lushnja 1 0 0 - - - - - 1 - -
Sunday, 26/11/2017 Vllaznia vs Luftetari 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 03/12/2017 Vllaznia vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 09/12/2017 Flamurtari vs Vllaznia 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday, 16/12/2017 Vllaznia vs Kamza 1 0 0 - - - - - - - -
Friday, 22/12/2017 Partizani vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 10/02/2018 Lushnja vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Monday, 19/02/2018 Vllaznia vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 25/02/2018 Luftetari vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 28/02/2018 Laci vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Monday, 05/03/2018 Vllaznia vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 10/03/2018 Kamza vs Vllaznia 1 0 1 - - 1 - - - - -
Wednesday, 14/03/2018 Vllaznia vs Partizani 1 0 1 - - - - - - 1 -
Monday, 19/03/2018 Kukësi vs Vllaznia 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday, 07/04/2018 Vllaznia vs Lushnja 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 15/04/2018 Teuta vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 21/04/2018 Vllaznia vs Luftetari 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 29/04/2018 Vllaznia vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 09/05/2018 Vllaznia vs Kamza 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 19/05/2018 Vllaznia vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 23/05/2018 Skenderbeu vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 26 0 3 - - 3 - - 2 1 -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Vllaznia - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Vllaznia - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2018-19 Vllaznia 5 5 - - 1 - 2 - - 1 - -
Kategoria Superiore 2017-18 Vllaznia 14 14 - 1 - - 3 - - 2 1 -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Vllaznia 1 1 - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Vllaznia 13 13 - - - - 2 - - 1 1 -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Vllaznia 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Laci 14 14 - 2 2 - 2 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Laci 2 2 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Vllaznia 18 17 1 1 - - 3 1 - 1 - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Vllaznia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Vllaznia 10 9 1 1 - - 4 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Vllaznia 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Kastrioti 6 6 - 1 2 - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Vllaznia 12 12 - - 1 - 4 - - 1 - -
Kategoria Superiore 2010-11 Vllaznia 13 12 1 5 2 - 4 - - - - -
U-21 Internationals Shqiperia U-21 - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Kastrioti 15 14 1 - 1 1 3 - - - - -
Career Total 125 121 4 11 9 1 29 1 - 6 2 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Vllaznia Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria 1 2018-19 2018-19 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Vllaznia Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Vllaznia Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Vllaznia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Vllaznia Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Vllaznia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Kastrioti Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Vllaznia Mesfushor
U-21 Internationals 2010 Shqiperia U-21 Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Kastrioti Mbrojtes